Canlı Tombala Çekilişlerinde Uygulanacak Bir Taktik Var mı

Yazar Admin 34 Kere Okuntu0

Canlı  tombala çekilişlerinde uygulanacak bir taktik var mı? Evet, oldukça basit bir taktik bulunmaktadır. Bu belirli sayı grupları üzerine hareket edilmesi, çekilişlere önce ya da sonra katılması gibi herhangi bir saçmalıktan meydana gelmemektedir. Bunlar tamamen uydurma ifadeleri olmak ile birlikte, tombala oyunlarında uygulayacağınız taktik değildir. Nedir uygulayabileceğiniz taktik? Bahsedildiği gibi çok basittir. Bütçeniz doğrultusunda kart satın alma işleminde, doğru hamleleri yapmalısınız.

Nedir doğru hamleler? Şeklinde ek bir soru gündeme getirilir ise, önce bütçenizi belirlemelisiniz. 100 Türk lirası değerinde tombala oynamayı düşünüyor iseniz, hemen 100 Türk lirası değerinde bir adet kart satın almalısınız. Kart satın alacak ve 100 Türk lirası bedel ayırmış iseniz, 3 Türk lirası değerine sahip kartlardan 33 adet alabilirsiniz. Bu sizin maksimum şans ile buluşmanız anlamına gelecektir ve uygulanabilecek en büyük taktiktir.

Canlı Tombala Çekilişlerinde Kart Satın Alma

Canlı  tombala çekilişlerinde kart satın alma işlemi, çekilişler başlamadan önce yapılmaktadır. Satışa sunulan kartlardan bütçeniz doğrultusunda satın alabilirsiniz. Kazanmak istiyor ve bir stratejiden bahsetmeyi düşünüyor iseniz, mümkün olduğunca fazla sayıda kart satın almanız gerekecektir. Satın aldığınız kartlar önünüzde bulunan çekiliş için geçerlidir. Canlı çekiliş başladığı anda, yeni bir kart satın almanız mümkün değildir. Eğer böyle bir işlem yapmış iseniz, unutmamanız gereken, çekiliş esnasında satın aldığınız kartın o çekilişe ait değil, bir sonraki çekiliş için geçerli olacağıdır.

Canlı Tombala Kartları Standart mıdır?

Canlı tombala kartları standart mıdır? Evet. Tombala kartlarını satın alma aşamasında, belirli sayı grupları içeren özel bir kartı talep etmeniz gibi bir durum söz konusu değildir. Standart halde satışa sunulmakta olup, bütçeniz doğrultusunda istediğiniz sayıda kart satın alabilirsiniz. Bu konuda online siteler herhangi bir sınırlama getirmemektedir. Ancak bahsedildiği gibi, site yönetimine belirli sayıları söylemeniz, bu sayılar bulunan kartları talep etmeniz gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır.

Satın aldığınız kartlar ile kazanç elde edebilir misiniz? Elbette ki, yalnız burada önemli olan mümkün olduğunca fazla sayıda kart satın almanızdır. Bütçeniz buna elvermiyor ise, minimum değerde satılan kartlardan yana tercihinizi kullanmalısınız. 30 Türk lirası değerinde bir adet kart almaktansa, 3 Türk lirası değeri ile 10 adet kart almanız sizlere tavsiye edilmektedir.


Yorum Bırak

E-Postnanız yayınlanamayacaktır.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Bu Etiketleri Kullanmanız'da Mümümkün